BizPartner Bilişim Hizmetleri - Scala Partner - Turkey
 

 

BASIN

1

2

Company info in English

BizPartner, Scala Business Solutions'ın (SBS) EMEA bölgesindeki ilk yetkili ortağıdır ve 2002 yılından bu yana Scala satış ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Tüm danışmanlarımız SBS'in eski çalışanlarıdır ve ortalama 8 yıllık Scala danışmanlığı tecrübeleri vardır. Danışmanlık ekibimiz ile Türkiye'de 25 proje'de ve bazı yurtdışı projelerinde Scala kurulumu yapmış bulunmaktayız. Böylelikle, müşterilerimize sadece teknik ve temel Scala bilgisi değil, aynı zamanda iş yazılımlarını (ERP) daha iyi yönetmek ve kullanmak için defalarca test edilip onaylanmış bilgi birikimimizi de aktarıyoruz.

Danışmanlarımız, sürekli olarak Scala Üniversitesinde ki kurslara katılarak danışmanlık bilgilerini güncel tutmakta ve kalitelerini garantilemek için sertifaka almaktadırlar. "Scala Sertifikalı Pofesyonel" yetkisi çok tecrübeli ve kalifiye fonksiyonel danışmanlar / proje yöneticileri için Scala tarafından verilen ve SBS genelinde nadir bulunan en yüksek yetkidir. BizPartner'ın 2 danışmanı / proje yöneticisi "Scala Sertifikalı Pofesyonel" sertifikasına sahiptir. Dolayısıyla, müşterilerimize uluslarası tanınan ve ispatlanmış danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Gerekli tüm danışmanlık hizmetleri için yetkili olan şirketimiz, satış, telefon desteği, bakım, yerelleştirme ve yazılım geliştirme konularında SBS'in tam desteğini almakta, SBS'in tüm kaynaklarını kullanabilmekte ve beraber hareket etmektedir.

Projelerimizde, İş İhtiyaçları Analizi'nden sonra detaylı bir proje planı hazırlanmakta ve proje boyunca referans olarak kullanılmaktadır. Bu proje planı, kullanılacak kaynakları, zaman dağılımı, teslim tarihlerini ve maliyetleri içerir.

Sonuç olarak, bütçelenen zaman ve maliyetler içinde ortak bir vizyon ile, en iyi kalite ve sonucu hedefleyerek, başarılı ve verimli bir implementasyon (kurulum) için söz veriyoruz. Sözümüzün kanıtı olarak, lütfen referanslarımızı isteyiniz.

 
All logos and trademarks in this site are the property of their respective owners. Opinions expressed in articles within this site are those of their owners and may not reflect the opinion of BizPartner Ltd.